For One Democratic State
in the whole of Palestine (Israel)

FOR FULL EQUALITY OF NATIVE AND ADOPTIVE PALESTINIANS

FOR One Man, One Vote

Home


Search

Satanské obrázky


"Moslimovia nerozumejú nášmu zmyslu pre humor, nerozumejú, čo znamená sloboda" - bzučali noviny. Iní odsudzovali ten netaktný husársky kúsok Dánov, ale zároveň sa nazdávali, že reakcia na ne bola neprimerane prehnaná.

Ale toto vznietenie vášní vôbec nebolo náhodné.
 

Rose je oddaným stúpencom sionistického neokonzervatívneho kultu a uskutočnil púť k pápežovi svojho vyznania - Danielovi Pipesovi, píše Bollyn.

Svetaznalý americký novinár Christopher Bollyn sa pustil do vyšetrovania dánskych satanských obrázkov a ich vydavateľa Flemminga Roseho a zistil, že Rose vôbec nie je nevinným milovníkom slobody prejavu, ani nejde o svojrázneho škandinávskeho zberateľa špinavých obrázkov s náboženským nádychom, ktorý by si moslimského proroka držal v jednom obale s mníškou v intímnej situácii s Dánom. Rose je oddaným stúpencom sionistického neokonzervatívneho kultu a uskutočnil púť k pápežovi svojho vyznania - Danielovi Pipesovi, píše Bollyn.

Tak dobre. Lenže Rose tie veci uverejnil ešte pred štyrmi mesiacmi a to je veľmi dávno, pokiaľ ide o mediálny čas. Moslimovia si to vtedy takmer ani nevšimli, keďže tu nie je veľa takých, čo by čítali Jylland

To bola ukážka istých rúk: za rôznymi denníkmi v rôznych krajinách, za spoločnosťami a korporáciami môžeme vidieť nepriateľa - nie až tak veľmi skrytú ruku, hráča na medzinárodnej